Počítačové opravy
NabízíME rychlé a spolehlivé počítačový hardware a softwar opravy. V případě, že si všimnete, že váš počítač běží pomaleji než obvykle, nebo pokuď přestal pracovat úplně, to může být způsobeno řadou problémů, které musí být diagnostikována. Naši specialisté se určit příčinu problému a dá vám odhad pro nápravu poruchy. 
Veškeré práce je zaručena, takže pokud nebudeme řešit problémy s vaším počítačem, nebo opravit počítač, nemusíte platit.Jednoduše nám zavolejte naplánovat schůzku, který vyhovuje. Nabízíme stejný den, druhý den, po několika hodinách a víkendové služby. 
Prosím, se rychle podívat na naše webové stránky a webové stránky naší konkurence, takže můžete učinit informované rozhodnutí před zaměstnáním služeb pc opravy technik.

On-Site Service
Máte nouze nebo potřebujete IT zařízení nebo mechanik na místě? Prosím, kontaktujte nás zde. 
Rádi bychom, aby byl váš tým IT podporu pro váš domov, domácí kanceláře nebo obchodní potřeby.

Paměť Nainstalujte
Máme technologii, aby byl rychlejší - a to nestojí miliony dolarů jeden. Zrychlete svůj počítač, starý nebo nový, upgradem paměti (RAM) vyhovět vašim výpočetní potřeby. Nechte naši odborníci pracují jejich kouzlo.

Pevný disk Instalace
Upozornění: Nedopusťte, aby vaše PC max ven! Chcete-li získat co nejvíce z vašich souborů, fotografií a hudby, budete potřebovat pevný disk, který zvládne je. Pokud máte strach, že jste běží z vesmíru, můžeme vám pomoci. Po zjištění, co budete potřebovat, budeme instalovat a konfigurovat nový disk, který bude mít váš počítač běží na špičkový výkon.